29.03.2017
Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля, на території Лисиничівської сільської ради (ТОЛОКА)

ШАНОВНА ГРОМАДО!

З метою забезпечення на території сільської ради чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, належної підготовки до Великодня, відповідно до розпорядження сільського голови (від 13.03.2017 року № 10 «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля, на території Лисиничівської сільської ради» 01 квітня 2017 року буде проведено День довкілля (толока).

Запрошуємо небайдужих мешканців, підприємців, керівників та працівників підприємств, установ і організацій, депутатів та членів виконкому вийти самим і організувати своїх підлеглих та усіх бажаючих для очистки території підприємств, прибудинкових територій, придорожніх територій, власних земельних ділянок, місць загального користування від сміття, яке назбиралося за зиму.

Сподіваємося що підприємці, керівники підприємств, установ та організацій зорганізують колективи на впорядкування та озеленення своїх об’єктів, стануть спонсорами екологічних ініціатив.

Велику надію покладаємо на ентузіазм нашої молоді, яка завжди була небайдужа до проблем рідного села.

Шановні мешканці! Чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас. Не будьте байдужими та долучіться  01 квітня 2017 року до весняної толоки, аби на території Лисиничівської сільської ради панували чистота і порядок!

Чекаємо на Вас

01  квітня  2017  року

о 10:00 год.

в с. Лисиничі біля  Народного дому села Лисиничі

в с. Підбірці біля Садового центру «Клуб Рослин»

З повагою, виконавчий комітет Лисиничівської сільської ради.